CNC Nastavitelné RBH Twin trochu RBH 32-42mm Twin-trochu Drsné Nudné Hlavy CCMT060204 používá pro BT40 LBK hluboké díry nudné nástroj Nové

CNC Nastavitelné RBH Twin trochu RBH 32-42mm Twin-trochu Drsné Nudné Hlavy CCMT060204 používá pro BT40 LBK hluboké díry nudné nástroj Nové

CNC Nastavitelné RBH Twin trochu RBH 32-42mm Twin-trochu Drsné Nudné Hlavy CCMT060204 používá pro BT40 LBK hluboké díry nudné nástroj Nové

  • 487.28 Kč

    686.39 Kč

Různé typy high-přesnost RBH Twin-trochu Drsné Vyvrtávací Hlavy používá se pro hluboké otvory

Describle:

Specifikace: RBH32-42

Držák nástrojů :LBK3

Vyvrtávací Rozsah:32-42mm

Čepel:CCMT060204

Vlastnosti:

1.Zahuštěný kazety s vyšší tuhost.(Nudné Rozsah feom 25-204mm)

2. Chladicí tryska snadno ochlazuje-li vložit prodlužující ist pracovního života.

3.Dokončeno s čipem kapsy,zlepšení čip toku hluboké vrtání.

4.Upínací deska tuhne kazety a hlavy ,modernizace řezání tuhost.

5.Patentovaný krok nudný design,vhodný pro nudné a krok nudné.

Kupující musí-přečtěte si :1 Jako součin rozsahu průtoku objemu, občas na skladě , takže než se rozhodnete koupit to dítě , prosím, dostat do kontaktu s majitelem, jestli je skladem. Obecné situaci není na skladě, pokud zlomený budu neprodleně informovat zboží, můžete si vybrat vrácení peněz nebo jiné zboží , ale také se zeptat jednoznačně lepší, byl zdarma ke zpoždění vaší nouze.

Vítá vás nabídku předpokladu pochyb o tom, dejte nám dohodnout pochopení výrobku samotného, nebo jiných záležitostí . Způsobil zbytečné potíže,- zdarma .

3 . Všechny naše výrobky jsou podporovány TenPay , sub - sub - kvalita, cena , cena za konečné ceny , nákup jednotlivých položek nepřijímají smlouvat !

Kupující věnovat pozornost :předtím, Než kupující zachytil zboží , prosím, pečlivě zvážit , navzájem respektovat výsledky práce a vyhnout se fotografoval nekupujte !

4 : všechny platby a dodání, budeme neprodleně odesláno po obdržení peněz !

5 : Prosím, fotografoval po komodity , a převzít iniciativu, aby mě kontaktovat, jakmile peníze !

Požaduje kupující obdržel zboží, není žádný problém pro přijetí zboží podle okolností , co nejdříve potvrdit doručení do 1-2 dnů , pokud tam jsou problémy, včas vás o tom včas informovat Hao léčby, neobdržel zboží 1-2 dny potvrdit, ani kontakt na majitele . Kupující zboží obdržel, se považují za kvalifikované . To se pak požádala řekl prodavač náhradních dílů nebo zboží , obchod není zodpovědný ! Prosím kupující vědět !

7 všechny Naše výrobky před tím, než jsou vydány jsou přísně testovány , naprosto zajištění neporušenosti zboží. Kupující si zboží by měl být viděn v přední části nákladní lodní společnost pracovník , pokud dojde k poškození , ať personál vydal "poškozené zboží důkaz" , a pak se vrátit zboží, které námořní společnost , jsem obchod o výměnu.Pokud jste znamení pro poškozené zboží po areálu náhrada , navrácení, restaurace není ve vratných. Děkuji!!! ! !

8 doporučené "TenPay" Platby , můžete přímo přehrávat peněz na můj účet výše uvedených , prosím, kontaktujte mě před platbu , bude loď do 24 hodin .

Po nákupu :

Pokud máte pocit, spokojen s našimi službami , prosím, dej mi chválu ^ ^ , kde v případě, že není splněn , informujte prosím majitele aby se k vám včas , nedávejte do komentářů, nebo chudí nemají žádný kontakt v případě posuzování, zatímco dělá váš problém a nelze jej vyřešit, a já vám dám majitel vyjednat uspokojivou odpověď .

Štítky: ccmt09t304 vp15tf, nt40, sk 40, zdokonaluje průvodce, ruční nástroj, SOP, vrtání hlavy, dlouhá hlava značky, ccmt, ccmt060204.


  • Značka: KAVTECNC NÁSTROJE
  • Číslo Modelu: RBH 32-42
  • Původ: KN(Původu)

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good