220V Nerezové Oceli Bodové Laserové Svařovací Stroje, Automatické Numerical Control Touch Puls Argon Arc Svářeč na Pájení Šperky

220V Nerezové Oceli Bodové Laserové Svařovací Stroje, Automatické Numerical Control Touch Puls Argon Arc Svářeč na Pájení Šperky

220V Nerezové Oceli Bodové Laserové Svařovací Stroje, Automatické Numerical Control Touch Puls Argon Arc Svářeč na Pájení Šperky

 • 6 307.32 Kč

  8 086.31 Kč

Napájení: 220V/110V 50/60Hz

Příkon: 200W

Stupeň ochrany: IP21

Dodávky plynu tlak: ≥0,1 Mpa

Svařovací napětí: 40V

Svařovací proud: 5A600A

Svařovací čas: 3ms--30ms

Max. svařování frekvence: 1Hz

Max. argon spotřeba: 5L/min

Rozměry: 280 mm*155 mm*230cm;

Hmotnost: cca 7,5 kg.

Poznámka: stroj v španělština skladu a české skladu je 220V Evropské plug ve výchozím nastavení. Pokud potřebujete 110V US zástrčka , AUSTRÁLIE plug nebo UK plug, prosím, vyberte koupit z Čínského skladu. Máte-li jakékoli další otázky, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis kdykoliv. Děkuji vám za vaši podporu!

1 . Před použitím přístroje prosím přečtěte tento návod a bezpečnostní opatření. Umístění tento návod poblíž přístroje pro pohodlné prohlížení.

2. Prosím, aby elektrické zařízení mimo dosah dětí a absolutně zakázat dětem hrát tuto elektrická zařízení, náhradní díly a ostatní kabely.

3. Provozní zařízení by měl udržovat dobré větrání a osvětlení, nefungují ve vlhkém a prašném prostředí tak, aby se zabránilo nehodám tím, že abnormální prostředí.

4. Nikdy nedovolte žádné kapaliny do přístroje.

5. Tam bude silný oblouk světla při provozu, irelevantní personál by měl od staveniště pro zamezení poškození očí.

6. Nepoužívejte kabel k přetažení zařízení. Kabely by měly být daleko od tepla, oleje a jiné ostré předměty, aby nedošlo k poškození kabelu.

7. Musíte zcela cut off napájení před čisté zařízení a otevřít případ.

8. Tento stroj s kompaktní a rozumné struktura nepotřebuje zvláštní a zdlouhavé údržby. Pozor na čisticí nástroje, zejména mikroskop. Není čisté přílohy, bude to vážně ovlivnit pozorování objektů.

9.Nástroj by měl být pokrytý prachem pokrytí v non-pracovní stav.

10. Pro vaši bezpečnost, prosím, používat správné vybavení.

Aby se zabránilo úrazu elektrickým proudem, požáru a nebezpečných nehod při použití elektrických zařízení, ujistěte se, že věnovat pozornost na následující základní bezpečnostní opatření.

Argon-oblouk Místo Svářeči zahrnuje pět přednastavené základní programy pro zlato (Au), kobalt chrom (co-cr), hybridní svařování (jako je vzácný non drahých), titan (Ti) a ortodoncie.Kromě své funkce, kompaktní velikost, bezpečný a stabilní systém, snadné ovládání, nízká hlučnost a údržbu. To vyžaduje minimální pracovní prostor a nastavitelný výkon a puls nastavení umožňuje nastavení hloubky průniku a svařování místo průměru. Tato jednotka se přepne na režim Ortho, když tam je žádná operace do 5 minut, aby se zabránilo poškození obrobku. Je to skvělé pro šperky a zubní svařování.

Pozornost:

Přepravní Náklady nezahrnují Vzdálené Náklady, Pokud vaše místo je vzdálené, pls kontaktujte nás platit více nákladů na vzdálené místo. POZNÁMKA:

Částku, kterou jste zaplatili nezahrnuje celní daň , budete muset zaplatit celní daň sami, a Pokud máte nějaké žádosti o deklarované množství, prosím kontaktujte náš zákaznický servis předem děkuji za vaši spolupráci

Pokud máte jakýkoliv dotaz,vítejte, kontaktujte nás.

My vám poskytne rychlou odpověď a nejvíce vynikající služby. Platba:

Pokud máte problém s platbou, prosím, kontaktujte nás. Záruka a Záruka:

• 12 měsíců Záruka. Koupit s důvěrou!

• Pokud nejste spokojeni, když obdržíte váš předmět, vraťte jej do 14 dní na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte mě před vrátit.

• Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez extra nabíječku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky.

• Je-li položka je vadné po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek. Jiné Politiky:

• Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby. Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržet.

• Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne. Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě vadí váš e-mail a my vám odpovíme vám co NEJDŘÍVE

• Vážné Kupujícího Pouze! Prosím, místo ucházet pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi podmínkami

Štítky: laserové ukazovátko, pájecí cín, laserové svařování, lev kabelku, laserové svařování stroj, místo svářeč ovládání, místo svaru, argon svařování, šperky z nerezové oceli, šperky svařovat.


 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: 100A místo svářeč
 • Typ Položky: Šperky Nástroje A Vybavení
 • Šperky Nástroje A Vybavení Typ: Formy
 • Vlastnosti Produktu: šperky svařování
 • Materiál: Kovové
 • Šířka Položky: 15.5cm
 • Položka Průměr: 1inch
 • Položka Výška: 23cm
 • Položka Délka: 28cm
 • Hmotnost Položky: 10kg
 • Kovy Typ: zinkové Slitiny
Sajmak941 2020-12-25

Best purchase 2020 year, seller recommend, packed perfectly, came quickly, everything works clearly as it was described.

Nabodegoma 2020-10-26

Everything works. so far without argon. I have the fastest delivery for. Three days.

Hallyf Bob 2020-12-02

Delivered in 3 days, excellent service. The packing is chic, everything is padded with foamed polyethylene, tightly, soundly. The device itself is cooked, if you hold the handle, that is, false actuations, it is better to wrap the insulator. In general, of course, it is necessary to recover, it is not so easy to get a spark, sometimes 15 seconds and nifiga, but with experience begins to get. In the photo, an example of how nerzha 0.5 mi was welded. The only moment is glasses, or rather it's some shit, on the head do not hold at all, I mean, over time, I'll probably buy a butterfly or a welder's mask... in general, I'm happy with the purchase. Seller respect.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good