Nové Balení Přenosný 3 V 1 Ruční Hroznové víno & Alkohol Vína Refraktometr (Brix, Baume a W25V/V Váhy) Nárazuvzdorné Krabice

Nové Balení Přenosný 3 V 1 Ruční Hroznové víno & Alkohol Vína Refraktometr (Brix, Baume a W25V/V Váhy) Nárazuvzdorné Krabice

Nové Balení Přenosný 3 V 1 Ruční Hroznové víno & Alkohol Vína Refraktometr (Brix, Baume a W25V/V Váhy) Nárazuvzdorné Krabice

 • 230.83 Kč

  349.71 Kč

Připomenutí :

Vážení, pokud budete platit na 11. listopadu, budeme dodávat další 2 kapátka. Jako dárek, nyní máme různé kupóny, které mohou být použity ve spojení s nákupy. Nyní si můžete zakoupit a sledovat obchodu přijímat kupony. Přidat produkt do nákupního košíku a zaplatit na 11. listopadu, cena bude příznivější. Od výrobků v zámoří sklady jsou předem připravené, dárky nelze doručit. Samozřejmě, slibujeme, že budeme poskytovat lepší služby v budoucnu.

Nové Balení Přenosný 3 V 1 Ruční Hroznové víno & Alkohol Vína Refraktometr (Brix, Baume a W25V/V Váhy) Nárazuvzdorné Krabice

Používá se k měření koncentrace Baume vína, alkoholu a cukru, mini přenosné a je intimní asistent pro domácí život, cestovat a pracovat.

Specifikace:

1. Rozsah měření: 0-25%Obj., 0-40%Brix,0-22Baume 2. Minimální Divize: 0.2% Obj., O 0,2%Brix 3. Přesnost: ±0.2% Obj., ±0.2%Brix 4. (ATC) Teplotní Kompenzace Rozsah: 10°C - 30°C 5. Délka : 170 mm 6. Hmotnost: 230g

Proces kvality a struktury:

1. Schválen s přísnými standardy kvality a bezpečnosti. 2. Heavy-duty hliníkové konstrukce, odolné a trvanlivé. 3. Z nejvyšší a nejvyšší kvality z hliníku a pryže, aby se to světlo. 4. Podložky jsou měkké a pohodlné protiskluzová guma, výrobek není snadné, aby deformovat. 5. Snadné soustředit se a kalibraci, snadné použití.

Princip technologie:

Například, cukr čtvereční převážně používá světlo způsobí lom světla, když vstoupí do jiného média z jednoho média, a poměr incidentu úhel sinus je vždy konstantní. Tento poměr se nazývá index lomu. Obsah rozpustné látky do cukerného roztoku je úměrná indexu lomu v normálním prostředí, a indexu lomu cukerného roztoku může být stanovena tak, aby se cukr metr/refraktometr vypočítá koncentrace cukru.

Metoda operace: (stupnice je zde použito jako příklad)

Umístěte několik kapek vzorku, které mají být testovány na hlavní prism, v blízkosti denního světla talíř a zkontrolujte čtení.Čtení, kde se na hranici modré a bílý kříž se stupnicí. Rozsah bude poskytovat přímé čtení z koncentrace.

Kalibrace:

1 . Otevřít denní světlo desky, a umístit 2-3 kapky destilované vody na hlavní prism. 2 . Držte světlo desky ve směru zdroje světla a podívat se do okuláru. 3 . Podívejte se do okuláru a otáčejte Kalibrace.Šroub, dokud hranice mezi horním modrém poli a spodní bílé pole vyhovovat přesně na nulu stupnice

Balení Seznam:

1 x Refraktometr 1 x Pipeta 1 x šroubovák 1 x Čistící Hadřík 1 x Návod k obsluze (angličtina, ruský, španělština, němčina, Japonština, korejština) 1 x Nárazuvzdorný Box

FAQ

Q : Měření úvahy

A:. Prosím, proveďte kalibraci produktu před měřením (prosím, postupujte podle pokynů v příručce). b. Pro měření alkoholu, používání kapaliny po destilaci pro měření; měření obsahu cukru a koncentrace Baume, můžete přímo měřit kapaliny.

Q: Často Kladené Otázky

A:. Pokud váha není viditelné, otáčet černá část ocasu refraktometr k zaměření produktu. b. Je-li rozsah naklonění, otočení černá část uprostřed refraktometr mírně upravit měřítko na horizontální státu. c. Pokud narazíte na neřešitelný problém, prosím, kontaktujte nás.

Q : O poškození

A : Po obdržení zásilky jsem zjistil, že byl poškozen. Prosím uklidněte se, udělejte si obrázek nebo video poškozeného produktu, pošlete nám ji, a pak se vám zašleme nový produkt.

Příběh Značky

YIERYI značka byla registrována v roce 2016. Hlavními produkty jsou refraktometry, PH metry, tds, es pera, půdy metrů, kuchyňské váhy, a šperky váhy. V zájmu zajištění přesnosti údajů, dali jsme se na low-cost čip, vybrané vysoce přesné Tchaj-wanu dovážené a Jižní Korea importované čipy, design si vybral přenosný pen-type design, lehké, krásné, a snadno se přenáší. Všechny produkty budou testovány, kalibrováno a používáno sami, aby zajistily, že kvalita je kvalifikovaný a pak povýšen. Chceme, aby tento zdravý značky vstoupit do každé rodiny a všech koutů světa, a projít na sen o "světě lásky, China made"!

Štítky: měřič cukru, alkohol metr víno, hroznů mřížoví, ph yieryi, refraktometr alkoholu evropě, stojan na víno, pryskyřice přesnost stupnice, kino popcorn, střešní box, Alkohol Tester.


 • Hmotnost: 230g
 • Původ: KN(Původu)
 • Značka: yieryi
 • Velikost: 170mm
 • Přesnost Měření: 0.2%
 • Brix Rozsah: 0-40%
 • Rozsah Měření: 0-40%
 • Brix Min. Div.: 0.2%
 • Min. Div.: 0.2%
 • Použití: Cukr
 • Číslo Modelu: THE01527C
Marta Lukich 2020-11-18

Schwidko came to that Garno packager. The goods are described, all pratsu Virno. After punching on the wine, in yacho showed 6% tsukru, so the yak on the wine maker.

Genius2010 2020-09-20

Delivery 9 days! Quality and packing is super. I recommend it to everyone

Abdullaev Misha 2020-11-01

Delivery is incredibly fast. Refractometer came 3 days after the order. The kit is complete, everything is in place: Apparatus, pipettes, screwdriver for calibration, instructions-everything is in a neat case. In the work has not yet checked, not the season.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good