1800W 40A ZVS Indukční Ohřev Desce Modulu Ovladače Topení S chladiči Kit

1800W 40A ZVS Indukční Ohřev Desce Modulu Ovladače Topení S chladiči Kit

1800W 40A ZVS Indukční Ohřev Desce Modulu Ovladače Topení S chladiči Kit

  • 655.52 Kč

    704.87 Kč

Specifikace:

Zbrusu nový

Velikost: přibl. 180*90*80 mm

Ohřívač kroužek vnitřní: 70 mm (Doporučeno kelímek + quartz oblek, maximální podporu 58mm kelímek)

Vstupní napětí: 12V-48V doporučujeme: 36V výše

Požadavky na napájení: méně než 12V≥10A , 15V nad≥15A

Maximální výkon: 1800W

Maximální proud: 40A

Funkce:

Přijaté super PCB layout design a super chladič, dobrý odvod tepla.

S chladicí ventilátor rozhraní, můžete také udělat Tesla výboj, napětí generátoru střídač, atd.

To může pracovat nepřetržitě pod podmínkou, dobrý odvod tepla.

To může být použit DIY hráči dát menší hráči částí může být léčena kalení, žíhání a další tepelné zpracování.

Můžete se také taví se s grafit kelímek Kim, Stříbra, Mědi, hliníku a dalších kovů, topení rovnoměrně, je rychlé a velmi pohodlné.

Jemné zpracování a dobrý výkon.

Snadné použití.

Dlouho služba život.

Obsah balení:

1 x PCB Deska

1 x 48V Měděné Trubky

Poznámka:

Výkon topení je velmi velký, kromě toho, že desky a komponenty jsou horký, a teplo z měděné trubky je velmi vysoká. Kupující může připravit systém vodního chlazení, zvlášť, můžete koupit malý vodní čerpadlo a 2 m vnitřní průměr 4mm gumové hadice.

Musíte dávat pozor, aby při použití spínače napájení, protože high-výkon přepínání napájení obvykle mají měkký start funkce, tedy výstupní napětí je pomalu rostoucí, a je-li růst napětí na 10V, než připojená indukční topný okruh bude způsobena tím, že chybí napětí vést k obvodu nemůže dovolit, aby vibroval, tak, že dva MOS trubice vedení a spálil komponenty ve stejnou dobu, takže ujistěte se, že přepínač napájecího napětí stálost a pak přístup indukční topný okruh.

Při nahřívání kovových předmětů, nepoužívejte na teplo příliš velké, kovové, jinak to může být přetížený s výkonem, prosím, přidat 35A pojistka nebo ampérmetr a vzduchový spínač bude lepší. (není zahrnují)

I když tento disk deska vydrží více než 40A aktuální, ale je doporučeno, že nesmí překročit 48V 35A, aby se zabránilo nehodám a poškození.

Balíček přichází s topení kruh průměr je 60 mm, design napětí je 36V, pokud používáte více než 40 napětí napájení nesmí být použit pro vnitřní průměr 70 mm nad průměrem topení prsten, vodní čerpadlo použití napájení 12V dc, prosím, použijte samostatný napájecí napětí regulátor modul, aby se zabránilo vyhoření ventilátor a vodní čerpadlo.

Minimální vstupní napětí modulu je 12V, neznamená to, že všechny 12V napájení, mohou být použity, některé začínající kupující může použít menší napájení. Tento modul má určité napětí a proud požadavků, napětí 12V proud musí být větší než 10A napájení může být použit, pokud je baterie je příliš nízká povede k výstupní výkon je značně snížena, když je napětí nižší než 12V, povede to ke dvěma MOS zároveň vedení, bude hořet MOS trubice.

Pokud zjistíte, že MOS trubice horečka, pak první věc, aby zvážila, zda výkon splňuje požadavky.

Nepoužívejte prázdné desky, jinak to bude problém velmi vysokou frekvenci hluku, a pak MOS trubice bude hořet ven.

Indukční ohřev je doporučeno použít 36V 20A napájení, napájení 12V, je příliš malý, topení téměř bez odezvy, a napájení 12V, snadno vést k napájení výstupu klesne napětí pod 12V je velmi nebezpečné

Indukční ohřev výkon je skvělý, takže horečka je normální, ujistěte se, že dělat dobrou práci chlazení.

Indukční ohřev, power doporučeno více než 48V 50A spínaný zdroj. Více než 24V napájení, pak více než 20A napájení, tím větší je napětí, tím větší proud, tím větší je topný výkon, topení rychleji.

Prosím, dovolte 0-1 cm chyb vzhledem k ruční měření.

Položka barva zobrazena na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejně.

Štítky: ih indukční ohřívač, zvs mini, 3s 40a rovnováhu, Napájení 220v regulátor, dlaždice, bílé suché jímky, 1800w 40a dc boost, MFT, Chladič, indukční indukční ohřev.


  • Značka: EDIY
  • stav: Nové
  • Typ: Regulátor Napětí
  • Aplikace: Další

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good